• Aktualności

  17 stycznia 2020 - Międzynarodowa Noc Karaoke

  23.12.2019 07:52
  Autor: Dział Współpracy Międzynarodowej

  Serdecznie zapraszamy na International MUB's Karaoke Night czyli Międzynarodową Noc Karaoke. Zapraszamy Studentów, Doktorantów, oraz wszystkich Pracowników Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.

   

  Noc podzielona będzie na dwie części:

  Część pierwsza: Konkurs Karaoke

  Część druga: Impreza z DJem

   

  Konkurs Karaoke oceniany będzie w kategoriach indywidualnych: najlepsza piosenka niemiecka, angielska, norweska, szwedzka, włoska, hiszpańska, polska (Przy czym np. piosenka niemiecka oznacza, że autorem tej piosenki jest artysta/zespół pochodzący z Niemiec. Piosenka nie musi być koniecznie zaśpiewana po niemiecku, może być wykonywana w innym języku) oraz w kategoriach grupowych: najlepszy duet, najlepsze trio, najlepszy kwartet. Lista piosenek dostępna jest w formularzu online. Można również zgłosić własne propozycje.

   

  Dla pierwszych trzech miejsc z każdej kategorii przewidziano atrakcyjne nagrody: głośniki bluetooth, smartwatche lub słuchawki.

   

  Podczas wydarzenia można skorzystać z bufetu oraz wziąć udział w loterii - wśród uczestników rozlosujemy 30 biletów do kina.

   

  UDZIAŁ W WYDARZENIU JEST BEZPŁATNY!

   

  Miejsce: M7 Club, ul. Icchoka Malmeda 7, Białystok

  Godzina: 20:00

   

  UWAGA: Rejestracja online obowiązuje wszystkich uczestników wydarzenia, również tych, którzy nie biorą udziału w konkursie Karaoke:  http://event-bonsai.pl/karaoke_night/

   

  link do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/2469379480050027/ 

   

  Zapraszamy do świetnej zabawy w międzynarodowym gronie!

   

   

  Program jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, projekt pozakonkursowy pt. Podniesienie kompetencji kadry akademickiej i potencjału instytucji w przyjmowaniu osób z zagranicy - Welcome to Poland realizowany w ramach Działania określonego we wniosku o dofinansowanie projektu nr POWR.03.03.00-00-PN14/18.

   

   

   

   

  Powrót