Przedłużona rekrutacja na szkolenia w zakresie mentoringu studentów IV, V i VI roku Kierunku Lekarskiego

28.01.2020 14:07

Zapraszamy studentów IV, V i VI roku Kierunku Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku do udziału w TRZECIEJ EDYCJI programu MENTORINGU, organizowanego w ramach projektu „Wdrożenie programu rozwoju Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku z wykorzystaniem Centrum Symulacji Medycznej”.

REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA PROWADZONA BĘDZIE W TERMINIE 25.01.2020 -  07.02.2020 !!!

POZOSTAŁY 4 MIEJSCA !!!

Udział w programie jest bezpłatny, a jego celem jest kształtowanie u studentów umiejętności planowania kariery zawodowej i rozwoju osobistego, dzięki wykorzystaniu wiedzy i doświadczenia pracowników z grupy nauczycieli badawczo - UMB.

Charakterystyczną cechą programu jest możliwość zyskania przez studentów korzyści wynikających z bezpośredniego kontaktu z Mentorem. Trzecia edycja programu Mentoringu prowadzona będzie przez doświadczonych pracowników z grupy nauczycieli badawczo - dydaktycznych UMB w okresie marzec – maj 2020 roku.

Kryteria rekrutacji:

• średnia ocen uzyskanych z dotychczasowego przebiegu studiów
    • aktywna działalność w studenckich kołach naukowych
    • aktywny udział w konferencjach
    • prace opublikowane w czasopismach naukowych

W przypadku, gdy kandydaci uzyskają jednakową liczbę punktów, za kryterium rozstrzygające przyjmowana będzie kolejność zgłoszeń (data i godzina zgłoszenia).

Aby zgłosić się do projektu należy wypełnić Formularz zgłoszeniowy i dostarczyć go wraz z niezbędnymi załącznikami do 07.02.2020 r. do:

Działu Projektów Pomocowych UMB (prawe skrzydło Pałacu Branickich)

ul. Jana Kilińskiego 1

15-089 Białystok

Osoby zakwalifikowane do udziału w mentoringu powinny dostarczyć wypełnione i podpisane dokumenty:

1. Dane uczestnika otrzymującego wsparcie w ramach projektu

2. Oświadczenie uczestnika projektu.

Szczegóły i wzory oświadczeń

Szczegółowych informacji udzielają: