Spotkanie informacyjne dotyczące staży dla studentów kierunku lekarskiego

21.02.2020 12:10

Zapraszamy serdecznie studentów V roku kierunku lekarskiego na spotkanie informacyjne dotyczące staży studenckich w ramach projektu pn. "Program Zintegrowanego Rozwoju Jakości Kształcenia na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku". Projekt ten umożliwia odbycie miesięcznego stażu w renomowanych ośrodkach klinicznych w kraju i za granicą. Na spotkaniu ogłoszone będą warunki rekrutacji uzupełniającej do ww. projektu.

Spotkanie odbędzie się 25 lutego br. (wtorek) o godz. 13.25 w sali wykładowej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego (V piętro).

W spotkaniu wezmą udział Koordynator Zadania Stażowego dr hab. Alicja Rydzewska-Rosołowska oraz pracownicy administracyjni odpowiedzialni za realizację projektu.