Nagrody Ministra Zdrowia - składanie wniosków

30.03.2020 10:35

Uprzejmie informuję, iż istnieje możliwość składania wniosków do nagrody Ministra Zdrowia za działalność naukową, dydaktyczną, wdrożeniową, organizacyjną za lata 2018-2019, oraz za całokształt dorobku, na podstawie Rozporządzenia Ministra Zdrowia w sprawie nagród ministra właściwego ds. zdrowia dla nauczycieli akademickich.
    Wnioski wraz z niezbędnymi załącznikami należy składać wyłącznie w formie elektronicznej na adres mailowy rektor@umb.edu.pl., w terminie do dnia 30.04.2020 r.
    Wzór wniosku oraz Rozporządzenie Ministra Zdrowia w sprawie nagród ministra właściwego ds. zdrowia dla nauczycieli akademickich, zawierające szczegółowe informacje o zasadach rozpatrywania nagród, znajdą Państwo na stronie internetowej www.umb.edu.pl pod hasłem Pracownicy → Nagrody naukowe i dydaktyczne.

prof. dr hab. Adam Krętowski

Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku