Ruszył zmodernizowany, anglojęzyczny serwis internetowy English Division

01.07.2020 15:20
    Autor: Dział Współpracy Międzynarodowej

30 czerwca 2020 r. uruchomiono zmodernizowany anglojęzyczny serwis internetowy English Division z podzakładką Admission. Strona zyskała nowoczesną szatę graficzną, przejrzysty układ treści, intuicyjną nawigację, została przygotowana w wersji responsywnej, zawierającej liczne multimedia. Serwis rozbudowano o nowe funkcjonalności, znacząco rozbudowano treści dotychczas istniejące. Celem tej modernizacji było zwiększenie komfortu korzystania ze strony English Division przez obecnych studentów kierunku lekarskiego anglojęzycznego studiujących na naszej Uczelni, jak również stworzenie nowoczesnej wizytówki w relacjach międzynarodowych, w szczególności pod kątem potencjalnych kandydatów na studia.

Zmodernizowany serwis internetowy  English Division dostępny jest pod adresem;

Do podzakładki Admission można wejść bezpośrednio poprzez link: https://www.umb.edu.pl/en/admission

Zmodernizowany serwis internetowy English Division został przygotowanu we współpracy Biura Promocji i Rekrutacji, Działu Współpracy Międzynarodowej, Dziekanatu Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Stomatologii i Oddziałem Nauczania w Języku Angielskim oraz Działu Informatyki. Prace modernizacyjne przebiegały pod nadzorem Pana prof. dr. hab. Tomasza Hryszko - Pełnomocnika Rektora ds. Współpracy Międzynarodowej.

Modernizacja strony internetowej została przeprowadzona w ramach projektu pt. "Welcome to Medical University of Bialystok. Rozwój potencjału instytucjonalnego Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku kluczowym etapem wdrożenia strategii umiędzynarodowienia", nr umowy zawartej pomiedzy Uniwersytetem Medycznym w Białymstoku a Narodową Agencją Wymiany Akademickiej: PPI/WTP/2018/1/00034/U/001, Zadanie nr 3: Dostosowanie strony internetowej UMB pod kątem umiędzynarodowienia Uczelni oraz modernizacja serwisu English Division.

Zapraszamy do korzystania z nowej strony.

Biuro Promocji i Rekrutacji oraz Dział Współpracy Międzynarodowej UMB

Program jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, projekt pozakonkursowy pt. Podniesienie kompetencji kadry akademickiej i potencjału instytucji w przyjmowaniu osób z zagranicy – Welcome to Poland realizowany w ramach Działania określonego we wniosku o dofinansowanie projektu nr POWR.03.03.00-00-PN14/18.