Muzeum UMB we władzach Stowarzyszenia Muzeów Uczelnianych

02.07.2020 12:34
    Autor: Samodzielna Pracownia Historii Medycyny i Farmacji

MUZEUM HISTORII MEDYCYNY I FARMACJI UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO W BIAŁYMSTOKU Z ZARZĄDZIE GŁÓWNYM STOWARZYSZENIA MUZEÓW UCZELNIANYCH

W dniu 1 lipca 2020 roku odbyło się Walne Zgromadzenie Wyborcze Członków Stowarzyszenia Muzeów Uczelnianych. Wybrano władze na kolejną kadencję 2020-2023. Muzeum Historii Medycyny i Farmacji Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku w Zarządzie Głównym Stowarzyszenia Muzeów Uczelnianych reprezentują: dr Magdalena Muskała – wiceprezes oraz dr Marta Piszczatowska – wiceprezes.

Zarząd Główny Stowarzyszenia Muzeów Uczelnianych w kadencji 2020-2023:

dr hab. Hubert Kowalski (Muzeum Uniwersytetu Warszawskiego) – prezes

dr Magdalena Muskała (Muzeum Historii Medycyny i Farmacji Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku) – wiceprezes

dr Marek Bukowski (Muzeum Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego) – wiceprezes

dr Marta Piszczatowska (Muzeum Historii Medycyny i Farmacji Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku) – wiceprezes

mgr Joanna Ślaga, (Muzeum Uniwersytetu Jagiellońskiego) – wiceprezes

mgr Marta Szaszkiewicz (Muzeum Uniwersytetu Gdańskiego) – sekretarz

dr Natalia Bahlawan (Muzeum Uniwersytetu Jagiellońskiego) – skarbnik.