Materiały promocyjne UMB trafiły do 44 krajów świata

05.08.2020 12:24
    Autor: Dział Współpracy Międzynarodowej

W czerwcu i lipcu, Dział Współpracy Międzynarodowej wysłał około 650 broszur i 1000 ulotek w języku angielskim do różnych krajów na całym świecie.

Dostarczyliśmy około 1000 anglojęzycznych ulotek o naszej uczelni oraz około 650 broszur do 69 polskich ambasad i biur PAIH w 44 krajach. Przesyłki docierały do wielu krajów na całym świecie, ale ze względu na środki ostrożności dotyczące Covid-19, w niektórych krajach niestety nie udało się zrealizować wysyłek naszych materiałów promocyjnych.

Obecnie w ramach English Division studiuje prawie 400 studentów. Pochodzą z 30 krajów, w tym Norwegii, Szwecji, USA, Niemiec, Hiszpanii i Arabii Saudyjskiej, ale chcielibyśmy nawiązać kontakt z potencjalnymi kandydatami z całego świata. W tym celu zdecydowaliśmy się skontaktować z ambasadami RP oraz Biurami Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu (PAIH), które znajdują się na całym świecie.

Wierzymy, że z pomocą naszych ambasad i biur PAIH uda nam się dotrzeć do potencjalnych kandydatów na całym świecie i zwiększyć liczbę studentów zagranicznych.

Poniżej znajduje się mapa przedstawiająca miasta na świecie, do których dostarczyliśmy ulotki i broszury w celu promocji naszego anglojęzycznego kierunku lekarskiego i Uniwersytetu Medyczny w Białymstoku oraz ogólnie w celu stworzenia marki UMB na światowym poziomie.

Projekt finansowany przez Narodową Agencję Wymiany Akademickiej w ramach programu „Promocja Zagraniczna”.