Rusza rekrutacja na zajęcia online prowadzone przez światowej sławy eksperta Profesora Jochena Utikala

23.10.2020 13:07
    Autor: Dział Współpracy Międzynarodowej

UWAGA STUDENCI

II ROKU KIERUNKU LEKARSKIEGO

Zapraszamy do udziału w eksperckich zajęciach pn. „Nagroda Nobla w medycynie w 2012 – jak przeprogramować komórki dorosłego organizmu tak, by stały się komórkami macierzystymi?” prowadzonych przez światowej renomy Profesora - Jochena Utikala. Profesor Utikal jest kierownikiem Clinical Cooperation Unit Dermato-Oncology, German Cancer Research Center (DKFZ) oraz Department of Dermatology, Venereology and Allergology, University Medical Center Mannheim, Ruprecht-Karl University of Heidelberg. Specjalizuje się w komórkach macierzystych, dermo-onkologii oraz czerniaku złośliwym.

Zajęcia prowadzone będą w języku angielskim.

Biogram Profesora Jochena Utikala znajduje się w załączeniu.

Termin:

5 listopada 2020 r., godz. 14.00 – 15.30 (część I – wykład)

19 listopada 2020 r., godz. 14.00 – 15.30 (część II – seminarium)

Zajęcia zostaną przeprowadzone w trybie online. Szczegóły zostaną przekazane osobom, które prześlą zgłoszenia.

UWAGA: zgłoszenie dotyczy jednocześnie obu części. Nie ma możliwości zgłoszenia się na jedną z obu części zajęć.

O zakwalifikowaniu zdecyduje kolejność zgłoszeń oraz znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2 (na podstawie oświadczenia).

Wypełniony formularz rekrutacyjny należy dostarczyć do Działu Projektów Pomocowych za pośrednictwem KANCELARII OGÓLNEJ od 26 do 30 października.

Istnieje możliwość przesyłania zgłoszeń w formie skanu na adres: zpu1@umb.edu.pl

Osoba do kontaktu ws. rekrutacji: Karolina Cylwik, tel.: 85 686-51-77, e-mail: zpu1@umb.edu.pl

Dokumenty do pobrania:

Formularz rekrutacyjny

Oświadczenie o znajomości języka angielskiego

Regulamin uczestnictwa w Projekcie

Załącznik nr 1 do Regulaminu

Załącznik nr 2 do Regulaminu

Zajęcia realizowane są w ramach projektu „Program Zintegrowanego Rozwoju Jakości Kształcenia na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku”.