Zaproszenie do składania ofert w ramach projektu pozakonkursowego „Najlepsi z Najlepszych! 4.0”

05.03.2021 11:04

Zapraszamy studentów UMB do zgłaszania ofert w ramach projektu „Najlepsi z najlepszych! 4.0”, realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

• Przedmiot projektu:
    Wsparcie finansowe może być przeznaczone na sfinansowanie uczestnictwa studentów w międzynarodowych zawodach, konkursach, konferencjach. Środki finansowe mogą być przeznaczone także na zakup materiałów i usług bezpośrednio związanych z celem konkursów, zawodów, konferencji międzynarodowych.

• Okres realizacji projektu
    Czas trwania projektu nie może przekroczyć 11 miesięcy oraz wykraczać poza 31 stycznia 2022 r.

• Koszt realizacji jednego projektu nie może przekroczyć:
    80 000,00 zł – w przypadku projektu realizowanego przez jednego studenta;
    320 000,00 zł – w przypadku projektu realizowanego przez zespół studentów.

• Warunki udziału:
    Uczelnia może ubiegać się o przyznanie środków finansowych w ramach projektu na objęcie wsparciem studentów spełniających warunki:
    - są studentami studiów jednolitych lub I / II stopnia;
    - posiadają udokumentowaną znajomość co najmniej jednego języka obcego na poziomie nie niższym niż B2;
    - posiadają pozytywną opinię opiekuna merytorycznego lub opiekuna koła naukowego na temat dotychczasowej aktywności naukowej.

• Termin przygotowania dokumentów:
    Dokumentacja konkursowa powinna zostać złożona do Działu Projektów Pomocowych w terminie do 11.03.2021 roku

Kontakt:
    Dział Projektów Pomocowych,