Profil UMB w globalnej wyszukiwarce KEYSTONE

23.07.2021 08:14
    Autor: Dział Współpracy Międzynarodowej

Dział Współpracy Międzynarodowej informuje, że w ramach projektu „Wszystkie drogi prowadzą na UMB. Nowoczesne narzędzia rozwoju promocji zagranicznej i wykorzystanie technologii IT w budowie potencjału Uczelni.”, finansowanego przez Narodową Agencję Wymiany Akademickiej w ramach Programu Welcome to Poland, został uruchomiony profil Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku w globalnej wyszukiwarce KEYSTONE zawierającej informacje o uczelniach i oferowanych kierunkach studiów z całego świata.

Profil UMB będzie aktywny przez 24 miesiące oraz obejmuje ogólne informacje o uczelni, kierunku lekarskim oferowanym w ramach English Division oraz zaletach studiowania w Białymstoku, a także zdjęcia i film promocyjny.

Profil jest dostępny pod poniższym linkiem:

Projekt finansowany przez Narodową Agencję Wymiany Akademickiej w ramach Programu Welcome to Poland (2020).