Wszystkie regulacje dotyczące wyjazdów zagranicznych w jednym Zarządzeniu

27.09.2021 11:21
    Autor: Dział Współpracy Międzynarodowej
    Z przyjemnością informujemy, że 22 września 2021r. weszło w życie Zarządzenie Nr 100/2021 Rektora Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku w sprawie zagranicznych wyjazdów pracowników, doktorantów i studentów Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.
    Nowe przepisy zastępują dotychczasowy mniej czytelny podział na Zarządzenie i Uchwałę. Od teraz wszystkie zapisy znajdują się w  jednym, nowym dokumencie. Zawiera on szereg udogodnień dla osób wyjeżdżających takich jak np. możliwość dokonywania opłat konferencyjnych kartą kredytową będącą w dyspozycji Kierownika Działu Współpracy Międzynarodowej, likwiduje wtórne podpisy na załącznikach, wydłuża maksymalny okres płatnego urlopu szkoleniowego. Zachęcamy do zapoznania się z nowymi procedurami. Żywimy nadzieję, iż dzięki wprowadzonym zmianom realizacja Państwa zadań za granicą będzie łatwiejsza, a procedura ubiegania się o wyjazd bardziej intuicyjna.

Zarządzenie Nr 100/2021 Rektora Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku z dnia 22.09.2021 r. w sprawie zagranicznych wyjazdów pracowników, doktorantów i studentów Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku

Dział Współpracy Międzynarodowej