Zaproszenie na XX Międzynarodowe Warsztaty Kardiologiczne Wschód-Zachód

03.12.2021 15:10

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy na XX Międzynarodowe Warsztaty Kardiologiczne Wschód-Zachód, które odbędą się w Białymstoku w dniu 11 grudnia 2021 roku.

Wykład inauguracyjny wygłosi JM Rektor UM w Białymstoku prof. dr hab. Adam Krętowski.

W programie, tradycyjnie, tegoroczne standardy Europejskiego Towarzystwa Kardiologicznego w teorii i w praktyce, nowości w terapii nadciśnienia tętniczego oraz cukrzycy.

Wykładowcami będą wybitni eksperci zarówno z Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, jak zaproszeni goście.

Zapraszamy kardiologów, lekarzy POZ, internistów, a także studentów medycyny.

Miejscem obrad będzie sala wykładowa Wydziału Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, przy ul. Szpitalnej 37.

Będzie także można śledzić obrady on-line na stronie www.warsztatykardiologiczne.pl- nie jest wymagana rejestracja wystarczy wejść na stronę!

Nowością będą dwa godzinne warsztaty praktyczne, poprzedzające konferencję, przeznaczone dla węższej grupy słuchaczy w godzinach od 08:00 do 08:45 na Szpitalnej 37 Wydział Nauk o Zdrowiu. Szerszy opis warsztatów na stronie internetowej.

Liczba miejsc ograniczona. Zapisy na maila biuro@eureka-konferencje.pl

Zapraszamy do zapoznania się z programem warsztatów na stronie internetowej www.warsztatykardiologiczne.pl

Warsztaty kardiologiczne - wydarzenia na facebooku.