Rekrutacja na szkolenie pn. Prowadzenie zajęć z wykorzystaniem metody nauczania Problem Based Learning

05.01.2022 08:11
    Autor: Dział Projektów Pomocowych

Serdecznie zapraszamy do rekrutacji na szkolenie pn. Prowadzenie zajęć z wykorzystaniem metody nauczania Problem Based Learning

Szkolenie przeznaczone jest dla pracowników dydaktycznych lub badawczo-dydaktycznych zatrudnionych na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku w charakterze nauczyciela akademickiego prowadzących zajęcia ze studentami w semestrze letnim roku akademickiego 2021/22 i/lub w semestrze zimowym roku akademickiego 2022/23.

Rekrutacja trwa do 21.01.2022, a jej szczegóły, formularze do pobrania, warunki formalne uczestnictwa w szkoleniu oraz kryteria oceny wniosków mogą Państwo znaleźć na stronie projektu (LINK)

Liczba miejsc: 12

Wymiar i termin szkolenia: 4 dni szkoleniowe po 8h dydaktycznych w dniach 10-11.02.2022 oraz 17-18.02.2022 (g. 9.00-15.30)

Miejsce szkolenia: Uniwersytet Medyczny w Białymstoku