Ostatnie pożegnanie Adama Masiewicza

18.01.2022 14:15

Szanowni Państwo,

Z poczuciem niewyobrażalnego żalu przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego kolegi – Adama Masiewicza. Nie potrafimy opisać smutku jaki wywołała w naszej uczelnianej społeczności strata kolegi, z którym wdzieliśmy się niemal codziennie, przez ostatnie trzy lata. Będziemy wspominać go jako sumiennego, pełnego zapału do zdobywania nowej wiedzy człowieka, bo właśnie taki Adam był.
    Pragniemy złożyć kondolencje rodzinie i przyjaciołom Adama. Nie potrafimy wyobrazić sobie Waszego żalu i smutku, w obliczu tej tragedii. Wierzymy jednak, że pomimo tej trudnej sytuacji znajdziecie ukojenie, a Adam zawsze będzie w Waszych myślach i sercach.
                                  Koleżanki i Koledzy  z III roku studiów kierunku lekarskiego
                                  wraz ze Wspólnotą Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku

Wystawienie ciała w kaplicy przy cmentarzu w Kętrzynie (woj. warmińsko-mazurskie) 19 stycznia 2022 w godz. 16.00-19.00.

Nabożeństwo żałobne odprawione będzie w Kościele św. Brata Alberta Chmielowskiego w Kętrzynie (ul. Poniatowskiego 5) w sobotę 22 stycznia o godz. 12.00.