Dr hab. Michał Tomczyk redaktorem naczelnym czasopisma Acta Poloniae Pharmaceutica - Drug Research na okres 2022-2023

25.01.2022 08:49
    Autor: Dziekanat Wydziału Farmaceutycznego

Decyzją Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Farmaceutycznego ponownie na okres 2022-2023

redaktorem naczelnym czasopisma Acta Poloniae Pharmaceutica - Drug Research został

dr hab. Michał Tomczyk

kierownik Zakładu Farmakognozji Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.

Acta Poloniae Pharmaceutica - Drug Research jest tematycznym dwumiesięcznikiem publikującym prace naukowe z dyscyplin nauk farmaceutycznych, medycznych, nauk o zdrowiu, inżynierii biomedycznej, technologii żywności i żywienia, weterynarii i nauk chemicznych.

Zgodnie z ostatnim wykazem MEiN czasopiśmie przyznano 100 pkt. Acta Poloniae Pharmaceutica - Drug Research jest indeksowane w szeregu baz danych w tym Web of Science (Clarivate Analytics) i SCOPUS.

Serdecznie gratulujemy!