Charytatywny Turniej Piłki Nożnej z Jagiellonią Białystok

06.05.2022 15:50
    Autor: Administrator UMB

Serdecznie zapraszamy Państwa na charytatywny Turniej piłki nożnej "Mecz o Mecz. Zagraj z Jagiellonią Białystok", który odbędzie się 29 maja 2022 roku na Stadionie Miejskim w Białymstoku. Celem inicjatywy jest wsparcie zbiórki na zakup karetki dla Lwowa.

Mecze odbywają się równocześnie, w czterach grupach eliminacyjnych. Zwycięska drużyna zagra mecz z byłymi i obecnymi zawodnikami Jagielloni Białystok (w składzie wystąpią między innymi: oldboye, młodzieżowcy, przedstawiciele sztabu szkoleniowego).

Stowarzyszenie Przyjaciół Kardiochirurgii

52 1020 1332 0000 1302 0905 8233 (BANK PKO BP)

kod BIC (SWIFT): BPKOPLPW Nr IBAN: PL 52 1020 1332 0000 1302 0905 8233 (wpłaty zagraniczne)
    z dopiskiem „Karetka dla Lwowa”

Rejestracja drużyn trwa do 22 maja 2022 lub do wyczerpania miejsc. O zakwalifikowaniu do Turnieju decyduje kolejność zgłoszeń i dostarczenie na adres mailowy promocja@umb.edu.pl dowodu wpłaty darowizny.  Rejestracji w imieniu drużyny dokonuje kapitan.

Szczegółowy harmonogram Turnieju zostanie ustalony po zakończeniu rejestracji drużyn i zostanie zamieszczony na stronie internetowej UMB www.umb.edu.pl.

Formularz rejestracyjny

Przyjmowanie zgłoszeń trwa do 22 maja 2022.

23 maja nastąpi losowanie grup.

REGULAMIN TURNIEJU

Wydarzenie na facebooku