Nabór mobilności CEEPUS na rok 2022/2023

27.05.2022 10:32
    Autor: Dział Współpracy Międzynarodowej

Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej przypomina o terminach aplikacyjnych na mobilności CEEPUS na nowy rok akademicki 2022/2023:

- 15 czerwiec – aplikacje mobilności w sieciach akademickich na semestr zimowy

- 31 październik - aplikacje mobilności w sieciach akademickich na semestr letni

- 30 listopad – aplikacje freemover na semestr letni

Podstawowym celem Porozumienia CEEPUS ("Central European Exchange Program for University Studies") jest wspieranie wymiany akademickiej w zakresie kształcenia oraz doskonalenia zawodowego studentów i nauczycieli akademickich. Umożliwia ono intensyfikację kontaktów między szkołami wyższymi krajów będących stronami Porozumienia poprzez finansowanie mobilności akademickiej.

Więcej informacji o bieżącym funkcjonowaniu Programu CEEPUS w roku 2022/23 na stronie internetowej www.ceepus.info

Źródło: https://www.nawa.gov.pl/

widok miasta z ikonami środków transportu

Zdjęcie: ©metamorworks - stock.adobe.com