Wyjazd szkoleniowy asystentów dydaktycznych Zakładu Stomatologii Zachowawczej z Endodoncją w ramach programu Erasmus Plus

27.05.2022 17:10

Dr Katarzyna Morawska oraz lek. dent. Anna Kotowska-Rodziewicz, asystenci dydaktyczni Zakładu Stomatologii Zachowawczej z Endodoncją od 9 do 15 maja 2022r odbyły szkolenie w ramach programu Erasmus Plus w Universitá delgi Studi di Messina.

Podczas tygodniowego pobytu w Messynie uczestniczyły w szkoleniach dotyczących innowacyjnych technik diagnostyki, leczenia stomatologicznego oraz leczenia endodotycznego. W pięknych okolicznościach Sycylii nasi lekarze mieli możliwość uczestnictwa w „Master UNIME” prowadzonym przez światowej sławy Profesora Sandro Rengo. Wspólna wymiana doświadczeń, zarówno klinicznych jak i naukowych otworzyła drzwi do dalszej międzynarodowej współpracy.