Open Access i Open Science - szkolenie online 12.12.2022

07.12.2022 11:02
    Autor: Dział Rozwoju i Ewaluacji

Open Access i Open Science ze szczególnym uwzględnieniem wymogów programu Horyzont Europa - zapraszamy na bezpłatne szkolenie online realizowane przez HPK Polska Wschodnia.

Serdecznie zapraszamy osoby, które biorą udział w projektach badawczych Programów Ramowych Unii Europejskiej, tych, którzy dopiero zamierzają składać wniosek do Horyzontu Europa oraz wszystkich chcących poszerzyć swoją wiedzę w tematyce otwartego dostępu i otwartej nauki.

Kiedy? poniedziałek, 12 grudnia 2022 w godzinach 13:00-14:30

Tematykę przybliży zaproszony gość – pan Mateusz Cieśluk, Pełnomocnik Rektora Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku ds. Otwartego Dostępu.

Rejestracja jest obowiązkowa – prosimy o e-mail na: hpk@pb.edu.pl

Szkolenie będzie przeprowadzone w aplikacji Microsoft Teams. Zarejestrowani otrzymają link do szkolenia.