Erasmus+ stories, czyli historie z wyjazdu zagranicznego

24.01.2023 19:26
    Autor: Dział Współpracy Międzynarodowej

Biuro Programu Erasmus+ z przyjemnością informuje, iż uruchomiliśmy zakładkę Historie Erasmus+: https://www.umb.edu.pl/Historie_Erasmus+_ W zakładce tej znajdą Państwo historie osób, które dotychczas wzięły udział w mobilnościach w ramach Programu Erasmus+. Swoimi doświadczeniami podzieliły się z nami zarówno osoby przyjeżdżające na UMB na studia czy praktyki, a także osoby wyjeżdżające z UMB. W zakładce znajduje się obecnie kilka krótkich historii, ale będzie ona aktualizowana na bieżąco.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z treścią zakładki oraz do przesyłania swoich historii o doświadczeniach związanych z Programem Erasmus+. Uprzejmie prosimy o przesyłanie krotkich opisów swoich doświadczeń wraz z kilkoma zdjęciami na adres e-mail: erasmus@umb.edu.pl

Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania co do funkcjonowania Programu Erasmus+ na naszej Uczelni i możliwości wyjazdu, zachęcamy do kontaktu z Biurem Programu Erasmus+:

mgr Joanna Zadykowicz

adres: ul. Jana Kilińskiego 1, 15-089 Białystok, Polska

pok. nr 209 w Prawym Skrzydle Pałacu Branickich, I piętro, wejście D.

e-mail: joanna.zadykowicz@umb.edu.pl

tel.: +48 85 686 53 37