Spotkanie informacyjne - rekrutacja Szkoła Doktorska 2023 - 07.02.2023

31.01.2023 10:40

Serdecznie zapraszamy na I spotkanie informacyjne dotyczące tegorocznej rekrutacji do Szkoły Doktorskiej na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku.

W spotkaniu wezmą udział:

• prof. dr hab. Adrian Chabowski - Prorektor ds. Kształcenia
    • prof. dr hab. Barbara Mroczko - Dyrektor Szkoły Doktorskiej

Termin: 7 lutego 2023, godz. 17:00

Spotkanie on-line, link do spotkania: https://meeting.umb.edu.pl/b/adr-gnx-j56-5pl

Liczba osób: do 100 uczestników

Instrukcja techniczna:

1. Zapraszamy od 16:45. Aby uczestniczyć w spotkaniu należy kliknąć na podany link, podać swoje imię lub nick, a następnie kliknąć „Dołącz”.

2. Ze względu na dużą ilość uczestników prosimy o nieużywanie mikrofonów i kamer. Pytania można zadawać na czacie.

3. Korzystającym z telefonu, w razie problemów zalecamy używanie przeglądarki Chrome, najlepiej tryb incognito.

W razie problemów technicznych z zalogowaniem prosimy o kontakt telefoniczny: 506 374 319.

Informacje dotyczące Rekrutacji do Szkoły Doktorskiej na rok akademicki 2023/2024