Warsztaty wprowadzające do metody MTG - masażu tkanek głębokich odbyły się w Klinice Rehabilitacji UMB

01.02.2023 12:37

23 stycznia 2023 roku w Klinice Rehabilitacji Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku odbył się warsztat wprowadzający do metody MTG - masażu tkanek głębokich. Pan Marcin Wałowski z Centrum Szkoleniowego Rafał Uryzaj przedstawił studentom sposób myślenia o terapii oparty o strukturalne podejście do systemu mięśniowo-powięziowego. Omówione zostały także kliniczne aspekty dolegliwości zgłaszanych przez pacjentów. Było dużo wiedzy praktycznej, ciekawostek i przykładów gabinetowych.

Serdecznie dziękujemy Studenckiemu Kołu Naukowemu przy Klinice Rehabilitacji pod opieką mgr Joanny Rutkowskiej-Talipskiej i dr Zofii Dzięcioł-Anikiej oraz dr Katarzynie Kaniewskiej za zorganizowanie warsztatów.