Wizyta naukowców z UMB w Katedrze Diagnostyki Laboratoryjnej i Molekularnej UM w Łodzi

01.02.2023 14:20

Pracownicy Zakładu Laboratoryjnej Diagnostyki Klinicznej Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku: prof. dr hab. Joanna Matowicka-Karna, dr hab. Olga Koper-Lenkiewicz oraz dr Joanna Kamińska w dniach 23.01.2023-27.01.2023 przebywali z wizytą w Katedrze Diagnostyki Laboratoryjnej i Molekularnej Wydziału Farmaceutycznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Wizyta miała na celu realizację wspólnych badań naukowych z uznanymi specjalistami z zakresu diagnostyki molekularnej – prof. dr hab.  Ewą Balcerczak oraz dr Martą Żebrowską-Nawrocką. Naukowcy UMB mieli także możliwość przeszkolić się z obsługi aparatów wykorzystywanych do badań technikami biologii molekularnej, które znajdują się w laboratorium badawczo-rozwojowym prof. Ewy Balcerczak.

Pracownicy UMB z wizytą na UM w Łodzi