Uniwersytet Medyczny w Białymstoku. Aktualności.
 • Aktualności

  Do 10 lipca można rejestrować się na studia I stopnia i jednolite magisterskie na UMB

  07.07.2024 09:35
  Autor: Administrator UMB

  Przypominamy, że rejestracja elektroniczna na studia I stopnia oraz jednolite magisterskie trwa do 10 lipca. Oznacza to, że do 10 lipca można zakładać konta w Internetowej Rekrutacji Kandydatów oraz dokonywać opłaty rekrutacyjnej.

  Kierunki oferowane przez naszą Uczelnię:

   

  Polecamy zapoznać się z ofertą kierunku Zdrowie Publiczne i Epidemiologia na UMB o nowej formule 75% online.

  Dlaczego warto wybrać ten kierunek?

  • Szeroki zakres wiedzy i umiejętności: Absolwenci kierunku Zdrowie Publiczne i Epidemiologia posiadają wiedzę z zakresu zdrowia publicznego, epidemiologii, promocji zdrowia, ochrony środowiska, zarządzania i ekonomiki zdrowia.
  • Możliwość pracy w różnych sektorach: Łatwość w znalezieniu zatrudnienia w wielu różnych sektorach, m.in. w administracji publicznej, służbach sanitarno-epidemiologicznych, organizacjach pozarządowych, placówkach ochrony zdrowia i firmach prywatnych.
  • Międzynarodowa akredytacja APHEA: Kierunek Zdrowie Publiczne i Epidemiologia na UMB posiada międzynarodową akredytację APHEA, co oznacza, że spełnia wysokie standardy nauczania i jest uznawany na całym świecie.
  • Bezpłatne studia stacjonarne online: UMB jest jedyną uczelnią w Polsce, która oferuje bezpłatne studia stacjonarne online na tym kierunku.

   

  Powrót