Szkoła Pionierów PFR dla wizjonerów technologicznych

23.06.2022 11:23Autor: BTT Chcesz zbudować start-up? Masz plan na to, jak stworzyć przełomowe rozwiązanie, ale potrzebujesz zespołu lub co-foundera? Aplikuj do Szkoły Pionierów PFR!
    Prestiżowy konkurs Falling Walls Lab w Warszawie

02.06.2022 10:27Autor: BTT Prestiżowy konkurs Falling Walls Lab w Warszawie! Działasz w środowisku studenckim, świecie nauki, sektorze B+R, na rynku edukacji lub w biznesie? W 3 minuty opowiedz, jaki masz pomysł, aby zburzyć istniejący mur – w branży technologicznej, gospodarce, społeczeństwie czy nauce.
    Przedsiębiorczość Technologiczna - studia podyplomowe

27.05.2022 11:39Autor: BTT AGH TECH Startup School rusza z naborem na koleją, drugą edycję studiów podyplomowych Przedsiębiorczość Technologiczna: 2022/2023 (2 semestry: jesień 2022 oraz wiosna 2023)
    Publikować czy wdrażać? Dobre praktyki w zakresie zachowania poufności wyników badań naukowych

23.05.2022 08:19Autor: BTT Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w szkoleniu dotyczącym dobrych praktyk w zakresie zachowania poufności wyników badań naukowych! Dr Magdalena Knapp omówi szereg praktycznych zagadnień i problemów związanych z tematyką szkolenia. Spotkanie odbędzie się w formule on-line 24 maja 2022 w godzinach 13.00-14.30. Serdecznie zachęcamy do zapisów pod adresem: instytut@iit.pb.bialystok.pl