Alfa School w BPN-T

03.04.2018 13:11 Autor: BOWITT 18 i 19 kwietnia w Białostockim Parku Naukowo-Technologicznym, odbędą się bezpłatne warsztaty przygotowujące do komercjalizacji projektów - Alfa School skierowane do twórców projektów naukowo-badawczych. Uczestnicy dowiedzą się między innymi jak zaprezentować swój pomysł, jak stworzyć model biznesowy oraz jak przygotować się do rozmowy z inwestorem.
    Szkolenie z przeszukiwania baz patentowych - 16.02.2018

29.01.2018 13:12 Autor: Administrator UMB

Warsztaty z prezentacji biznesowych - I część

14.12.2017 12:22 Autor: BOWITT 6 grudnia odbyła pierwsza część warsztatów poświęconych przygotowaniu oraz przedstawianiu projektu inwestorom. Uczestnicy poznali schemat wystąpienia typu Elevator Pitch, a także dobre praktyki w zakresie prezentacji i sesji pytań poparte przykładem dobrego wystąpienia. Trenerzy przygotowali ćwiczenia ukierunkowane na doskonalenie umiejętoności niezbędnych do przygotowaniu wstępnej wersji prezentacji każdego uczestnika warsztatów. Schemat szkolenia angażujący wszystkich obecnych z pewnością znajdzie swoje odbicie w przyszłych sukcesach osób, które skorzystały z tej niepowtarzalnej okazji czerpania wiedzy wynikającej z doświadczenia trenerów.
    Konferencja

Konferencja "Gdzie nauka spotyka się z biznesem"

06.12.2017 09:48 Autor: BOWITT