Alfa School w BPN-T

03.04.2018 13:11
    Autor: BTT

To już siódma edycja, cieszących się sporym zainteresowaniem, warsztatów Alfa School, które tym razem odbędą się w Białymstoku. Przez dwa dni doświadczeni inwestorzy oraz naukowcy będą wspólnie pracować nad możliwościami komercjalizacji pomysłów uczestników. Każdy zainteresowany dowie się, jakie modele współpracy z inwestorem są możliwe, przedyskutuje wątpliwości dotyczące praw patentowych oraz nauczy się, jak przygotowywać prezentację inwestorską. Będzie również czas na skonsultowanie swoich projektów twarzą w twarz z inwestorami, ponieważ w wydarzeniu biorą udział fundusze Venture Capital z całej Polski. Wydarzenie odbywa się pod patronatem Narodowego Centrum Badań i Rozwoju i są to jedne z niewielu warsztatów w Polsce, które są kompletnie darmowe.