IX Edycja Ogólnopolskiego Konkursu Student-Wynalazca-nabór trwa!

30.10.2018 08:21
    Autor: Administrator UMB

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w IX Edycji Konkursu Student-Wynalazca, którego organizatorem jest Politechnika Świętokrzyska w Kielcach.

Przesyłać zgłoszenia można od 1 listopada 2018 r. do 25 stycznia 2019 r.

Konkurs adresowany jest do studentów studiów I, II i III stopnia, którzy są twórcami, współtwórcami wynalazku lub wzoru użytkowego, przemysłowego, zgłoszonego do ochrony w Urzędzie Patentowym RP lub odpowiednim urzędzie ds. własności przemysłowej za granicą w okresie trwania studiów.

Wśród przesłanych w terminie zgłoszeń, zostanie wybranych pięć najlepszych. Ich autorzy otrzymają pięć równorzędnych pierwszych nagród, którym jest udział w Międzynarodowej Wystawie Wynalazków w Genewie. W ramach nagrody sfinansowane zostaną koszty organizacji stoiska wystawienniczego oraz organizacja podróży i pobytu laureatów w Genewie.

Szczegółowe informacje o konkursie można znaleźć w jego  regulaminie.