Next Generation Women Leaders – 3 dni warsztatów w Paryżu

25.02.2019 07:56
    Autor: BTT

Eksperci McKinsey & Company poprowadzą szereg wykładów i warsztatów, poświęconych przywództwu kobiet w biznesie oraz ich wpływowi na gospodarkę. Warsztaty Next Generation Women Leaders to możliwość poznania własnego potencjału i ukształtowania osobistego styl przywództwa. To również doskonała okazja, by poznać konsultantki i konsultantów McKinsey oraz wziąć udział w licznych dyskusjach i imprezach towarzyskich.

Na warsztaty Next Generation Women Leaders zapraszamy kobiety, które:

• są studentkami, absolwentkami lub profesjonalistkami z maksymalnie 8-letnim doświadczeniem zawodowym,
    • mieszkają w Europie, na Bliskim Wschodzie lub w Afryce,
    • czerpią satysfakcję z rozwoju w pracy z innymi ludźmi,
    • chcą wykorzystać swoje talenty, by dokonać pozytywnych zmian w swoim życiu i w życiu innych.

Zgłoszenia w języku angielskim powinny zawierać:

• CV uwzględniające opis wykształcenia, doświadczenia zawodowego oraz innych osiągnieć,
    • list motywacyjny (maks. jednostronicowy) z opisem sytuacji, w której kandydatka wykazała się umiejętnościami przywódczymi,
    • wykaz ocen ze studiów (nie ma wymogu tłumaczenia).

Aplikacje należy przesyłać za pośrednictwem strony Next Generation Women Leaders do 8 marca 2019.