Runda T - szansa na spotkanie z inwestorami!

10.03.2021 11:27
    Autor: BTT

Kto może się zgłosić?

Runda T jest skierowana do osób mających ukończone 16 lat, przedsiębiorców, startupów, naukowców, uczniów, studentów oraz wszystkich twórców, którzy chcieliby stanąć przed szansą pozyskania inwestora na swój pomysł.

Każdy pełnoletni uczestnik związany z województwem podlaskim lub warmińsko-mazurskim może zgłosić swój projekt w wybranej kategorii. Rywalizacja będzie się odbywała w 4 kategoriach:

Concept projekty z różnych dziedzin, które są pomysłami niezrealizowanymi lub w trakcie realizacji na wczesnym stadium rozwoju. Do tej kategorii mogą być zgłoszone projekty koncepcyjne.

Science - projekty naukowe nowego wynalazku/produktu/usługi, które są nowym rozwiązaniem technicznym związanym z wykorzystaniem nowoczesnej technologii lub innowacyjnej metodologii. Kategoria skierowana do projektów naukowych z genezą powstania w środowisku naukowym, akademickim lub wynalazczym.

Open - idea, koncepcja pracy, rozwiązanie związane z nowoczesną technologią z dowolnej dziedziny i na każdym etapie przygotowania.

Pandemic – idea, koncepcja, gotowy projekt stanowiący rozwiązanie problemów społecznych związanych z sytuacją wybuchu pandemii i innymi zagrożeniami epidemicznymi w kraju i na świecie. Kategoria stanowi odpowiedź na sytuację na świecie związaną z pandemią COVID-19.

Jak się zgłosić?

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie internetowej Rundy T oraz dołączyć opis projektu, prezentację lub film prezentujący projekt. Zgłoszenia są przyjmowane do 15 kwietnia.

Korzyści

Autorzy 5 najlepszych projektów z każdej kategorii zostaną zakwalifikowani do finału oraz otrzymają pakiet cennych i bezpłatnych szkoleń. Autorzy finałowych prezentacji otrzymają szansę na zaprezentowanie oraz promocję projektów przed inwestorami i przedsiębiorcami z różnych części Polski.

Więcej informacji o Rundzie T oraz formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie http://technotalenty.pl/rundat2020/

Kontakt do biura Rundy T

email:  fundacja@technotalenty.pl