• Aktualności

  Runda T - szansa na spotkanie z inwestorami!

  10.03.2021 11:27
  Autor: BTT

  Kto może się zgłosić?

  Runda T jest skierowana do osób mających ukończone 16 lat, przedsiębiorców, startupów, naukowców, uczniów, studentów oraz wszystkich twórców, którzy chcieliby stanąć przed szansą pozyskania inwestora na swój pomysł.

  Każdy pełnoletni uczestnik związany z województwem podlaskim lub warmińsko-mazurskim może zgłosić swój projekt w wybranej kategorii. Rywalizacja będzie się odbywała w 4 kategoriach:

  Concept projekty z różnych dziedzin, które są pomysłami niezrealizowanymi lub w trakcie realizacji na wczesnym stadium rozwoju. Do tej kategorii mogą być zgłoszone projekty koncepcyjne.

  Science - projekty naukowe nowego wynalazku/produktu/usługi, które są nowym rozwiązaniem technicznym związanym z wykorzystaniem nowoczesnej technologii lub innowacyjnej metodologii. Kategoria skierowana do projektów naukowych z genezą powstania w środowisku naukowym, akademickim lub wynalazczym.

  Open - idea, koncepcja pracy, rozwiązanie związane z nowoczesną technologią z dowolnej dziedziny i na każdym etapie przygotowania.

  Pandemic – idea, koncepcja, gotowy projekt stanowiący rozwiązanie problemów społecznych związanych z sytuacją wybuchu pandemii i innymi zagrożeniami epidemicznymi w kraju i na świecie. Kategoria stanowi odpowiedź na sytuację na świecie związaną z pandemią COVID-19.

   

  Jak się zgłosić?

  Aby wziąć udział w wydarzeniu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie internetowej Rundy T oraz dołączyć opis projektu, prezentację lub film prezentujący projekt. Zgłoszenia są przyjmowane do 15 kwietnia.

   

  Korzyści

  Autorzy 5 najlepszych projektów z każdej kategorii zostaną zakwalifikowani do finału oraz otrzymają pakiet cennych i bezpłatnych szkoleń. Autorzy finałowych prezentacji otrzymają szansę na zaprezentowanie oraz promocję projektów przed inwestorami i przedsiębiorcami z różnych części Polski.

   

  Więcej informacji o Rundzie T oraz formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie http://technotalenty.pl/rundat2020/

   

  Kontakt do biura Rundy T

  email:  fundacja@technotalenty.pl

  tel: +48 732 624 779

  Powrót