Szkolenie WYROBY MEDYCZNE – tworzenie, badania, rejestracja

20.05.2021 11:58
    Autor: BTT

Szanowni Państwo,

W imieniu Centrum Innowacji i Transferu Technologii UMED Łódź i z TUV Nord Polska serdecznie zapraszamy na szkolenie WYROBY MEDYCZNE – tworzenie, badania, rejestracja.

Będzie merytorycznie i praktycznie oraz on-line.

27 maja 2021 roku od godziny 10.00.

Specjaliści TUV Nord opowiedzą o wyrobach medycznych w świetle wymagań prawnych, klasyfikacji, ocenie zgodności i procesach rejestracji.

Dodatkowo, Justyna Malinowska (kierownik jakości kompleksu laboratoriów in vivo i in vitro UMED Łódź) opowie o praktycznej stronie badań biozgodności.

Wiedza niezbędna przy planowaniu projektów dot. wyrobów medycznych czy współpracy z firmami – producentami wyrobów.

Rejestracja pod linkiem: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdCmlHG4jqqtgwZvixGmrkAAS5SpljBhtIhzNtiPU8kDN-k8w/viewform