• Aktualności

  IV Projekt POWER - szkolenia dla członków badawczych

  28.12.2021 13:53
  Autor: BTT

  Zapraszamy do uczestnictwa w szkoleniu z zakresu metodologii i prowadzenia badań klinicznych dla zespołów badawczych w ramach projektu „Akademia Badań Klinicznych – rozwój kompetencji zespołów badawczych w podmiotach leczniczych świadczących usługi szpitalne oraz lekarzy zatrudnionych w placówkach podstawowej opieki zdrowotnej” w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 Oś Priorytetowa V Wsparcie dla obszaru zdrowia Działanie 5.2 Działania projakościowe i rozwiązania organizacyjne w systemie ochrony zdrowia ułatwiające dostęp do niedrogich, trwałych oraz wysokiej jakości usług zdrowotnych.

   

  uprzejmie informujemy, że w dniu 03.01.2022 r. o godzinie 10:00 ruszyła rekrutacja do IV edycji szkoleń z zakresu metodologii i prowadzenia badań klinicznych pt. „Akademia Badań Klinicznych” w związku z realizacją programu POWER.

  Link do wydarzenia znajdziecie Państwo poniżej:

  https://abm.gov.pl/pl/aktualnosci/wydarzenia-i-szkolenia/6k4,Projekt-POWER-szkolenia-dla-czlonkow-badawczych.html

   

  Rekrutacja potrwa od 3 stycznia 2022 r. (godz. 10.00) do 31 stycznia 2022 r. do godziny 10.00. Szkolenia będą obywać się w formie online za pośrednictwem platformy Zoom.

   

  Liczba miejsc jest ograniczona.

   

  Serdecznie zapraszamy do rekrutacji

  Powrót