Nagroda Naukowa AstraZeneca, Institute of Cancer Research (ICR) oraz Porozumienia Akademickich Centrów Transferu Technologii (PACTT)

26.01.2023 10:49
    Autor: BTT

Celem projektu ,,Nagroda Naukowa” jest wyłonienie w drodze konkursu naukowca z Polski, który dołączy do grupy badawczej w ICR na 10 miesięcy i weźmie udział w innowacyjnym onkologicznym projekcie z zakresu stabilności genomu i naprawy DNA. Konkurs umożliwi zdobycie cennego doświadczenia badawczego oraz pozwoli rozbudować sieć kontaktów naukowych pomiędzy Polską a Wielką Brytanią. Laureat otrzyma stypendium w wysokości 2100 GBP na każdy miesiąc pobytu w Londynie.

Organizatorzy zapraszają do udziału w konkursie naukowców i lekarzy na wczesnym etapie kariery zawodowej:

• w trakcie studiów doktoranckich w zakresie nauk przyrodniczych lub medycznych;
    • z tytułem doktora uzyskanym w zakresie nauk przyrodniczych lub medycznych przyznanym po 1 stycznia 2017 r.;
    • z tytułem lekarza medycyny uzyskanym po 1 stycznia 2015 r.

Składnie wniosków w konkursie o Nagrodę Naukową zakończy się 3 lutego 2023 r.

Szczegóły dotyczące konkursu znajdą Państwo na stronie internetowej nagroda-naukowa-az.pactt.pl