Informacja o zrealizowanych „Warsztatach USG z zakresu jamy brzusznej" w ramach projektu pn. „Program Zintegrowanego Rozwoju Jakości Kształcenia na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku”

21.07.2021 11:20
    Autor: Dziekanat Wydziału Lekarskiego

W dn. 22-23 czerwca 2021 r. w ramach projektu pn. „Program Zintegrowanego Rozwoju Jakości Kształcenia na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020, zostały zrealizowane „Warsztaty USG z zakresu jamy brzusznej”, w których łącznie wzięło udział 36 studentek i studentów V roku kierunku lekarskiego.

Szkolenie odbyło się w Chorzowie, i przeprowadziła je Firma Medica Sp. z o.o. w łącznym wymiarze 24 godzin dydaktycznych.

Warsztaty zostały zrealizowane wg. programu.

Uczestnicy warsztatów otrzymają zaświadczenia poświadczające uczestnictwo w ww. warsztatach.

Opinia studentki, która uczestniczyła w warsztatach:

"Kurs uważam za bardzo dobrze zorganizowany. Wiedza była nam przekazywana w rozsądnej do zapamiętania ilości i dostosowana do poziomu studentów. Mili prowadzący, możliwość wielu godzin praktycznej nauki. Gdyby w przyszłym roku była możliwość ponownego wzięcia udziału w kursie organizowanym przez Górnośląską Szkołę USG (np w zakresie płuc) z pewnością starałabym się o miejsce."

Studentka

Projekt pn. „Program Zintegrowanego Rozwoju Jakości Kształcenia na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku”

współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego

w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020