Przedłużenie rekrutacji na staże studenckie WF 21/22

24.01.2022 13:01
    Autor: Dział Projektów Pomocowych

Uprzejmie informujemy o przedłużeniu rekrutacji na staże studenckie na Wydziale Farmaceutycznym w roku akademickim 2021/2022 realizowane w ramach projektu pn.:  „Mamy POWER – inwestujemy w kompetencje regionu” dla studentów poniższych kierunków studiów:

• Farmacja V rok studiów
    • Kosmetologia I stopnia III rok studiów
    • Kosmetologia II stopnia II rok studiów

Dokumenty można składać w Dziekanacie Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej w pok. nr 28  do dnia 26 stycznia 2022 r. wyłącznie w poniższych godzinach:

Poniedziałek: godz. 10.00 - 15.00

Wtorek: godz.  09.00 - 14.00

Środa: godz.  10.00 - 15.00

Przyjmowane będą wyłącznie w pełni wypełnione, podpisane i kompletne dokumenty (z wszystkimi załącznikami). Nie ma możliwości wypełniania formularzy na miejscu i donoszenia załączników w późniejszym terminie. W przypadku pytań lub wątpliwości co do dokumentacji prosimy o wcześniejszy kontakt osobisty (pok. nr 28)  lub telefonicznie  85 748 5666.

Ogłoszenie wyników do 04.02.2022 r.

Szczegółowe informacje o zasadach naboru zawarte są w Regulaminie i załącznikach znajdujących się na stronie internetowej Projektu.

Dokumenty rekrutacyjne oraz wykaz Instytucji Przyjmujących, które zadeklarowały gotowość przyjęcia studentów na staż w ramach Projektu znajduje się w zakładce Dokumenty rekrutacyjne do pobrania na stronie internetowej: http://www.umb.edu.pl/wf/staze_studenckie_rok_2021_2022