Zaproszenie do składania ofert w ramach projektu pozakonkursowego „Najlepsi z Najlepszych! 4.0”

12.05.2022 12:50
    Autor: Dział Projektów Pomocowych

Minister Edukacji i Nauki uruchomił III nabór ofert do projektu pozakonkursowego o charakterze koncepcyjnym pt. „Najlepsi z najlepszych! 4.0.” w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Zapraszamy studentów UMB do zgłaszania ofert w ramach projektu

• Przedmiot projektu:

Wsparcie finansowe może być przeznaczone na sfinansowanie uczestnictwa studentów w międzynarodowych zawodach, konkursach, konferencjach. Środki finansowe (do 10% wartości projektu) mogą być przeznaczone także na zakup materiałów i usług bezpośrednio związanych z celem konkursów, zawodów, konferencji międzynarodowych.

• Okres realizacji projektu

Czas trwania projektu nie może przekroczyć 12 miesięcy oraz wykraczać poza datę 30 czerwca 2023 r.

• Koszt realizacji jednego projektu nie może przekroczyć:

80 000,00 zł – w przypadku projektu realizowanego przez jednego studenta;

320 000,00 zł – w przypadku projektu realizowanego przez zespół studentów.

• Warunki udziału:

Uczelnia może ubiegać się o przyznanie środków finansowych w ramach projektu na objęcie wsparciem studentów spełniających warunki:

- są studentami studiów jednolitych magisterskich lub I / II stopnia;

- posiadają udokumentowaną znajomość co najmniej jednego języka obcego na poziomie nie niższym niż B2;

- posiadają pozytywną opinię opiekuna merytorycznego lub opiekuna koła naukowego na temat dotychczasowej aktywności naukowej.

• Termin przygotowania dokumentów:

Dokumentacja konkursowa powinna zostać złożona do Działu Projektów Pomocowych w terminie do 10.06.2022 roku

Więcej informacji na stronie na stronie internetowej Ministerstwa Edukacji i Nauki.

Kontakt:

Dział Projektów Pomocowych,