Portal Komisji Europejskiej bez tajemnic - szkolenie 27.06.2022

23.06.2022 15:49
    Autor: Dział Rozwoju i Ewaluacji

Już 27.06, w poniedziałek, w godzinach 13:00-14:30 odbędzie się szkolenie na temat portalu Komisji Europejskiej Funding and Tender Opportunities, i innych portali związanych z programem Horyzont Europa, ze szczególnym uwzględnieniem z korzystania i publikowania ofert współpracy w narzędziu do poszukiwania partnerów i konsorcjów do wspólnego aplikowania w HE, Partner Search F&T.

Szkolenie jest zorganizowane przez Horyzontalny Punkt Kontaktowy Polska Wschodnia Biuro Białystok.

Szkolenie będzie miało miejsce na Sali Senatu Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, na II piętrze Pałacu Branickich.

Szkolenie ma charakter praktyczny i interaktywny, prosimy więc o przybycie z własnymi komputerami.

Udział otwarty dla wszystkich i bezpłatny.

Rejestracja obowiązkowa! Prosimy o zgłoszenia chęci uczestnictwa w szkoleniu na adres: hpk@pb.edu.pl do 27.06.2022 do godz. 12:00.

Zapraszamy!