• Ostatnia zmiana 10.07.2019 przez Dział Nauki i Współpracy Międzynarodowej

    Dział Nauki

    Informacje ogólne

    Dział Spraw Studenckich
    ul. Jana Kilińskiego 1, 15-089 Białystok
    Pałac Branickich (parter, pok.25-26)
    e-mail: dzss@umwb.edu.pl
    fax: (85) 748 54 08
    Dział Spraw Studenckich
    ul. Jana Kilińskiego 1, 15-089 Białystok
    Pałac Branickich (parter, pok.25-26)
    e-mail: dzss@umwb.edu.pl
    fax: (85) 748 54 08
    Dział Nauki
    ul. Jana Kilińskiego 1, 15-089 Białystok
    Pałac Branickich
    Tel. 85 748 54 11, 85 748 54 12, 85 748 55 14
    85 748 54 89, 85 748 54 13, 85 748 56 55, 85 686 51 16, 85 686 51 18
    Fax. 85 748 54 16
     
    Prorektor ds. Nauki – prof. dr hab. Marcin Moniuszko
     

    Pracownicy i działalność

     

    mgr Małgorzata Laudańska

    Kierownik

    e-mail: malgorzata.laudanska@umb.edu.pl

    tel. 85 748 54 12

     

    mgr Ewa Andruszkiewicz

    Zastępca Kierownika

    e-mail: ewa.andruszkiewicz@umb.edu.pl

    tel. 85 686 51 18

    Mostum (podpiąć podstronę Mostum)
    Stypendia i pomoc materialna studentom (podpiąć podstronę Stypendia i pomoc materialna
    (Wydział Farmaceutyczny z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej, Wydział Nauk o Zdrowiu)
    Mostum (podpiąć podstronę Mostum)

    mgr Izabela Zyśk

    Specjalista

    e-mail: izabela.zysk@umb.edu.pl
    tel. 85 748 54 11

     

    mgr Aneta Moćkun

    Specjalista

    e-mail: aneta.mockun@umb.edu.pl
    tel. 85 686 52 28

     

    mgr Urszula Polakowska-Mierzejewska

    Specjalista

    e-mail: urszula.polakowska@umb.edu.pl

    tel. 85 748 54 13

     

    mgr Magdalena Bogdan

    Specjalista

    e-mail: magdalena.bogdan@umb.edu.pl

    tel. 85 748 56 55

     

    mgr Agnieszka Szczepura

    Specjalista

    e-mail: agnieszka.szczepura@umb.edu.pl

    tel. 85 748 54 89

     

    mgr Maria Szlachta

    Samodzielny referent

    e-mail: maria.szlachta@umb.edu.pl

    tel: 85 686 51 16

     

    mgr Mariola Maciejak

    Specjalista

    e-mail: mariola.maciejak@umb.edu.pl

    tel: 85 686 52 29

     
    mgr Anna Bergiel
    Starszy referent
    e-mail: anna.bergiel@umb.edu.pl
    tel. 85 748 54 89
     
    mgr Anna Łabieniec - Matusiewicz
    Samodzielny referent
    e-mail: anna.labieniec-matusiewicz@umb.edu.pl
    tel. 85 748 55 14