Uniwersytet Medyczny w Białymstoku. mgr Marek Adamski .
 • Treść niedostępna...

  powrót
  Ostatnia zmiana 16.07.2024 przez MBA

  mgr Marek Adamski

  Przedmiot:

   

  Przedsiębiorca i manager, doradca biznesowy. Wykładowca na studiach MBA w kraju i zagranicą. Konsultant służb i jednostek mundurowych UE.

  Zawodowo praktyk zarządzania procesowego w organizacji, udziałowiec i długoletni członek zarządu PMConsulting, wiodącego na rynku europejskim dostawcy systemów zarządzania wiedzą i kompetencjami w organizacji.

  Absolwent Akademii Leona Koźmińskiego (ALK) w Warszawie, a także TUCK School of Business (USA) oraz Ruhr-Universität w Bochum. Od 25 lat związany z branżą doradczą i inwestycyjną ( PWC, Global Analytics Limited, EY, ISB Ltd.).

   

  Jako project manager, kierował projektami wdrożeniowymi systemów wspomagających zarządzanie procesami HR i BI, w największych polskich i międzynarodowych organizacjach (Jeronimo Martins Polska, GK Orlen, Hortex Holding, Basell Orlen Polska, Black Red White, Oney, Cushman & Wakefield i inni).

  Aktywny uczestnik i prelegent konferencji branżowych i szkoleń; HR Tech Summit, HR Director Summit, Kongres Kadry, IT World Evolution.

  Realizuje zarówno krótkie formy wystąpień, jak i moderowane dyskusje, a także rozbudowane, autorskie programy edukacyjne w ramach studiów podyplomowych i MBA (Uczelnia Łazarskiego, Instytut Nauk Ekonomicznych PAN, Szkoła Wyższa Wymiaru Sprawiedliwości, Śląski Uniwersytet Medyczny, Gdański Uniwersytet Medyczny, Uniwersytet Medyczny w Białymstoku, Politechnika Białostocka, Uniwersytet Ekonomiczny w Wiedniu).

  Obszarem jego aktywności naukowej i dydaktycznej są zagadnienia z zakresu ERM (employee relationship management), przywództwa, zarządzania procesowego i projektowego, komunikacji i negocjacji. W realizowanych wystąpieniach i prowadzonych zajęciach ważną wartość stanowią odwołania i nawiązania do osobistych doświadczeń i praktyki jako menadżera i przedsiębiorcy. Przekazywane treści i forma wypowiedzi charakteryzują się użyteczną logiką, a także ważną dla odbiorcy dyscypliną intelektualną.

  W życiu i pracy niestrudzony orędownik ciągłego kształcenia i rozwoju, przepełniony wiarą iż każdy z nas stworzony jest do wielkich rzeczy a bariery i przeszkody na tej drodze tworzymy sami.

  Prywatnie zapalony golfista i snowboardzista, nie stroni także od jogi i pływania do czego często nawiązuje podczas swoich wystąpień.