Rektor Józef Brudziński i ruch niepodległościowy na Uniwersytecie Warszawskim

14.11.2017 09:02
    Autor: Samodzielna Pracownia Historii Medycyny i Farmacji

„Rektor Józef Brudziński i ruch niepodległościowy na Uniwersytecie Warszawskim”

Już od 15 listopada – w Starym BUW-ie będzie można oglądać wystawę poświęconą Józefowi Brudzińskiemu – rektorowi Uniwersytetu Warszawskiego, którego setna rocznica śmierci przypada w tym roku. Dnia 15 listopada zapraszamy także na konferencję poświęconą tej wyjątkowej postaci.

Wydarzenia organizujemy wraz ze Stowarzyszeniem Muzeów Uczelnianych.

Więcej informacji na stronie: http://www.muzeum.uw.edu.pl/rektor-jozef-brudzinski-i-ruch-niepodleglosciowy-na-uniwersytecie-warszawskim/

Projekt „Rektor Józef Brudziński i ruch niepodległościowy na Uniwersytecie Warszawskim” dofinansowano ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017–2021 w ramach programu dotacyjnego „Niepodległa”.