Baza Absolwentów Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku

21.10.2020 14:10
    Autor: Samodzielna Pracownia Historii Medycyny i Farmacji

BAZA ABSOLWENTÓW UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO W BIAŁYMSTOKU

Muzeum Historii Medycyny i Farmacji UMB w ramach projektu „Od Akademii Lekarskiej do Uniwersytetu Medycznego. Dziedzictwo medyczne w Białymstoku” przygotowuje bazę absolwentów Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Baza dotyczyć będzie wszystkich absolwentów od 1955 roku do roku 2020. Tworzona jest ona na podstawie wypełnionej ankiety, która jest do ściągnięcia ze strony Muzeum (poniżej) oraz na podstawie danych przechowywanych w: Archiwum UMB, Dziekanatach UMB, publikacjach: Pół wieku Akademii Medycznej w Białymstoku 1950-2000 opracował K. Worowski, Białystok 2000.; Historia powstania Akademii Medycznej w Białymstoku. Studenci pierwszego rocznika pod red. L. Chyczewskiego, M. Grassmann, P. Radziejewskiego, Białystok 2012.; Doktorzy honoris causa Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku 1950-2013 pod red. L. Chyczewskiego, M. Grassmann, P. Radziejewskiego, M. Piszczatowskiej, Białystok 2013.; Rektorzy Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku 1950-2014 pod red. L. Chyczewskiego, M. Grassmann, P. Radziejewskiego, M. Piszczatowskiej, Białystok 2014.

Wypełniony i podpisany formularz (w wersji elektronicznej – plik WORD) prosimy przesłać na adres e-mail: muzeum@umb.edu.pl.

W treści maila prosimy podać imię i nazwisko zaś w formularzu wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych – RODO (wstawiając znak X w niebieskich polach) .

FORMULARZ DO WYPEŁNIENIA WRAZ Z RODO