dr Małgorzata Sawicka-Żukowska w cyklu "UMB to My- opowiem Ci swoją historię". Zapraszamy na nowy odcinek!

23.12.2022 12:21

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia najnowszej produkcji z cyklu UMB to My- Opowiem Ci swoją historię z udziałem pani dr Małgorzaty Sawickiej-Żukowskiej, adiunkta w Klinice Onkologii i Hematologii Dziecięcej Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.

Dr Małgorzata Sawicka-Żukowska w 2003 roku ukończyła studia na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Białymstoku. W 2007 roku zdobyła stopień doktora nauk medycznych na macierzystej uczelni. W 2011 roku uzyskała specjalizację w zakresie pediatrii, w 2016 roku specjalizację z onkologii i hematologii dziecięcej, natomiast w 2021 roku uzyskała specjalizację z transfuzjologii klinicznej. Obecnie pełni funkcję adiunkta w Klinice Onkologii i Hematologii Dziecięcej Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.

Zapraszamy do zapoznania się z innymi produkcjami serii "UMB to My- opowiem Ci swoją historię".

DOFINANSOWANO ZE ŚRODKÓW BUDŻETU PAŃSTWA
    PROGRAM SPOŁECZNA ODPOWIEDZIALNOŚĆ NAUKI - POPULARYZACJA NAUKI I PROMOCJA SPORTU MINISTRA EDUKACJI I NAUKI

UMB to My – Opowiem Ci swoją historię

DOFINANSOWANIE