• Tu rodzą się odkrycia...

  Young Investigator Award 2020 czasopisma Biomolecules

  30.10.2021 06:44
  Autor: Administrator UMB

  dr Mateusz Maciejczyk (cała postać) w holu szpitala.Dr Mateusz Maciejczyk, adiunkt w Zakładzie Higieny, Epidemiologii i Ergonomii UMB został laureatem Young Investigator Award 2020 czasopisma Biomolecules.

  W ramach nagrody, dr Mateusz Maciejczyk otrzymał stypendium w wysokości 1 000 franków szwajcarskich.

  Informacja o nagrodzie Young Investigator Award 2020.
   

  Biomolecules (IF 4,879) to recenzowane czasopismo międzynarodowe o otwartym dostępie, publikowane co miesiąc w Internecie przez wydawnictwo MDPI. Biomolecules należy do czołówki czasopism naukowych o czym świadczą wysokie miejsca w rankingu JCR.

  Dr Mateusz Maciejczyk jest autorem ponad 100 publikacji o łącznym Impact Factor równym 377,101 (MNiSW = 8050), a jego indeks Hirscha wynosi 24. Jest laureatem prestiżowych stypendiów naukowych: START Fundacji Nauki Polskiej dla wybitnych młodych uczonych, Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego dla wybitnych młodych naukowców oraz Ministra Zdrowia za wybitne osiągnięcia. Dr Maciejczyk jest także członkiem Editorial Board w czasopismach: Oxidative Medicine and Cellular Longevity, Current Neuropharmacology, Frontiers in Molecular Biosciences czy Frontiers in Bioscience-Landmark.

  Powrót
 • Mapa Potencjału Badawczego
  Polska Platforma Medyczna
 •