• O Studium. Aula Magna
 • Treść niedostępna...

  powrót
  Ostatnia zmiana 18.05.2022 przez Administrator UMB

  O Studium

  PODYPLOMOWE STUDIUM PRAWA, ORGANIZACJI I ZARZĄDZANIA W OCHRONIE ZDROWIA

   

  Podyplomowe Studium Prawa, Organizacji i Zarządzania w Ochronie Zdrowia jest wspólnym przedsięwzięciem edukacyjnym Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku( posiadającego status Krajowego Naukowego Ośrodka Wiodącego), Wydziału Prawa Uniwersytetu w Białymstoku( I miejsce wśród wydziałów prawa w Polsce wg rankingu Rzeczpospolitej).

   

  To jedyne takie prestiżowe studia podyplomowe, firmowane przez jedne z najlepszych dwie państwowe uczelnie wyższe oraz instytucję naukową łączące w trakcie jednych studiów podyplomowych tematykę PRAWA, ORGANIZACJI I ZARZĄDZANIA. W trakcie studiów słuchacze zdobywają kompleksową wiedzę dającą teoretyczne i praktyczne umiejętności niezbędne w nowoczesnej ochronie zdrowia.

  Studia skierowane są w szczególności do osób zajmujących się szeroko rozumianą ochroną zdrowia, szczególnie polecane są lekarzom, pielęgniarkom, menadżerom służby zdrowia, pracownikom NFZ czy przedstawicielom firm farmaceutycznych oraz wszystkim, których ambicją jest doskonalenie umiejętności i poszerzenie swojej wiedzy.

  Bogaty i dostosowany do standardów europejskich program studiów z interaktywnymi metodami i formami pracy oraz nowoczesnymi sposobami przekazywania informacji prowadzony przez wysokowykwalifikowaną kadrę wykładowców akademickich oraz praktyków krajowych z zakresu prawa, organizacji i zarządzania w ochronie zdrowia. Gwarantuje wysoki poziom merytoryczny i organizacyjny studiów. Słuchacze po ukończeniu studiów otrzymują punkty ECTS do ścieżki kariery zawodowej.

                                                                             SERDECZNIE ZAPRASZAMY