• Aktualności

  Konferencja "Priorytety naukowe w zdrowiu na 2022 r. Rola Agencji Badań Medycznych w kreowaniu innowacyjnego systemu ochrony zdrowia"

  18.11.2021 11:08
  Autor: BTT

  W imieniu Prezesa Agencji Badań Medycznych dra hab. n. med. Radosława Sierpińskiego mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w Konferencji pn. "Priorytety naukowe w zdrowiu na 2022 r. Rola Agencji Badań Medycznych w kreowaniu innowacyjnego systemu ochrony zdrowia", która odbędzie się 23 listopada 2021 r. w formie hybrydowej. W trakcie konferencji podsumowane zostaną działania Agencji Badań Medycznych zrealizowane w 2021 roku oraz plany naukowe na 2022 rok.

  Jedynym z pierwszych przyszłorocznych działań Agencji będzie ogłoszenie konkursu na niekomercyjne badania kliniczne w obszarze chorób cywilizacyjnych. Najbliższy rok będzie także czasem inwestycji w nowe, długo wyczekiwane projekty z zakresu wyrobów medycznych, ze szczególnym uwzględnieniem sztucznej inteligencji. Pochylimy się również nad założeniami konkursu na niekomercyjne badania kliniczne oceniające efektywność kliniczną i kosztową różnych produktów leczniczych w tym samym wskazaniu czyli badaniach typu head-to-head.

  Wierzymy, że konferencja stanie się miejscem do dyskusji i wymiany doświadczeń przedstawicieli różnych dziedzin ochrony zdrowia, dając szansę na ulepszenie procesu leczenia pacjentów.

  W załączniku znajduje się agenda wydarzenia. Zapraszamy do udziału w konferencji.

  Uwaga, obowiązuje rejestracja!

  Link do rejestracji: https://abm.gov.pl/pl/aktualnosci/wydarzenia-i-szkolenia/30k27,Konferencja-quotPriorytety-naukowe-w-zdrowiu-na-2022-r-Rola-Agencji-Badan-Medycz.html

  Powrót