Bezpłatne szkolenia dla lekarzy, lekarzy dentystów, pielęgniarek i położnych Podstawowej Opieki Zdrowotnej realizowane w ramach projektu POWER

04.04.2022 12:43
    Autor: BTT

Uprzejmie informujemy, że ruszyła rekrutacja na szkolenie dla lekarzy, lekarzy dentystów, pielęgniarek i położnych Podstawowej Opieki Zdrowotnej z tematyki badań klinicznych.

Szkolenie odbędzie się on-line i potrwa 3 godziny.

Szkolenie będzie dotyczyło takich tematów jak rekrutacja pacjenta do badania klinicznego, postępowanie z pacjentem biorącym udział w badaniu klinicznym – prawa i obowiązki, nadzór nad bezpieczeństwem leku. Zajęcia prowadzone będą przez pracowników ABM w partnerstwie ze Stowarzyszeniem na Rzecz Dobrej Praktyki Badań Klinicznych w Polsce.

Najbliższe szkolenia odbędą się w terminach:

• 11 maja 2022 r. - środa (17:30-20:30)
    • 14 maja 2022 r. - sobota (9:30- 12:30)

Szkolenie jest realizowane z funduszy europejskich i jest całkowicie darmowe dla uczestników.

Strona szkoleniowa (REJESTRACJA JEST OBOWIĄZKOWA - link do rejestracji na dole strony):

Projekt POWER - szkolenie online dla lekarzy, pielęgniarek i położnych POZ - Agencja Badań Medycznych (abm.gov.pl)

W przypadku chęci wzięcia udziału w wyżej przedstawionym szkoleniu, bardzo proszę o kontakt z Ośrodkiem Wsparcia Badań Klinicznych na adres: owbk@umb.edu.pl lub telefonicznie 85 748 58 00