ZAPROSZENIE na warsztaty w obszarze komunikacji z pacjentem - Agencja Badań Medycznych

10.08.2022 09:32
    Autor: BTT

Szanowni Państwo,

Fundacja Urszuli Jaworskiej w imieniu Agencji Badań Medycznych, Stowarzyszenia GCP oraz Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu, serdecznie zaprasza osoby chętne do udziału w warsztatach hybrydowych w tematyce komunikacji z pacjentem.

Miejsce warsztatu – Warszawa - Centrum Profilaktyki Nowotworów w Centrum Onkologii na ul. Roentgena 5

Data - 26.09.2022

Czas - 4h (14.00 - 18.00)

Udział możliwy w formie - stacjonarnej/online

Ten niezmiernie istotny obszar Państwa pracy podczas warsztatów przybliżą wysokiej klasy eksperci zaproszeni na spotkanie. Ekspertami będą Pani Mariola Kosowicz, Pan Rafał Staszewski i Pan Zbigniew Kowalski.

Szkolenie odbywa się w ramach „Akademia Badań Klinicznych – rozwój kompetencji zespołów badawczych w podmiotach leczniczych świadczących usługi szpitalne oraz lekarzy zatrudnionych w placówkach podstawowej opieki zdrowotnej” i po jego zakończeniu otrzymają Państwo stosowne dokumenty potwierdzające udział w szkoleniu.

W warsztacie mogą uczestniczyć TYLKO OSOBY, które jeszcze nie brały udziału w szkoleniach z cyklu „Akademia Badań Klinicznych” organizowanych przez ABM.

W załączeniu przesyłamy komplet dokumentów wymaganych w procesie rekrutacyjnym (zał. nr 1, 2, 3, 4 oraz zaświadczenie o zatrudnieniu) - wzory dokumentów. Bieżące informacje o wydarzeniu są dostępne na stronie Fundacji w zakładce szkolenia.

Jeśli pracuje Pan/Pani w obszarze badań klinicznych i ma bezpośredni kontakt z pacjentem (lekarz, pielęgniarka, koordynator badan klinicznych). To szkolenie jest dla Pana/Pani! Niezmiernie istotne jest by pracodawca potwierdził Państwa udział w zespole badawczym!

Jeśli są Państwo zainteresowani udziałem. Prosimy o przesłanie wstępnej informacji na adres: szkolenia@fundacjauj.pl, podając:

• Swoje imię i nazwisko,
    • Miasto, w którym Państwo pracują
    • Preferowany sposób udziału w warsztacie (forma stacjonarnej czy online)

Informacje te są niezbędne Agencji Badań Medycznych do rozpoczęcia procesu rekrutacyjnego.

Serdecznie zapraszamy!

Z wyrazami szacunku,