Uniwersytet Medyczny w Białymstoku. Aktualności.
 • Aktualności

  ZAPROSZENIE na warsztaty w obszarze komunikacji z pacjentem - Agencja Badań Medycznych

  10.08.2022 09:32
  Autor: BTT

  Szanowni Państwo,

   

  Fundacja Urszuli Jaworskiej w imieniu Agencji Badań Medycznych, Stowarzyszenia GCP oraz Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu, serdecznie zaprasza osoby chętne do udziału w warsztatach hybrydowych w tematyce komunikacji z pacjentem.

   

  Miejsce warsztatu – Warszawa - Centrum Profilaktyki Nowotworów w Centrum Onkologii na ul. Roentgena 5

  Data - 26.09.2022

  Czas - 4h (14.00 - 18.00)

  Udział możliwy w formie - stacjonarnej/online

   

  Ten niezmiernie istotny obszar Państwa pracy podczas warsztatów przybliżą wysokiej klasy eksperci zaproszeni na spotkanie. Ekspertami będą Pani Mariola Kosowicz, Pan Rafał Staszewski i Pan Zbigniew Kowalski.

   

  Szkolenie odbywa się w ramach „Akademia Badań Klinicznych – rozwój kompetencji zespołów badawczych w podmiotach leczniczych świadczących usługi szpitalne oraz lekarzy zatrudnionych w placówkach podstawowej opieki zdrowotnej” i po jego zakończeniu otrzymają Państwo stosowne dokumenty potwierdzające udział w szkoleniu.

   

  W warsztacie mogą uczestniczyć TYLKO OSOBY, które jeszcze nie brały udziału w szkoleniach z cyklu „Akademia Badań Klinicznych” organizowanych przez ABM.

   

  W załączeniu przesyłamy komplet dokumentów wymaganych w procesie rekrutacyjnym (zał. nr 1, 2, 3, 4 oraz zaświadczenie o zatrudnieniu) - wzory dokumentów. Bieżące informacje o wydarzeniu są dostępne na stronie Fundacji w zakładce szkolenia.

   

  Jeśli pracuje Pan/Pani w obszarze badań klinicznych i ma bezpośredni kontakt z pacjentem (lekarz, pielęgniarka, koordynator badan klinicznych). To szkolenie jest dla Pana/Pani! Niezmiernie istotne jest by pracodawca potwierdził Państwa udział w zespole badawczym!

   

  Jeśli są Państwo zainteresowani udziałem. Prosimy o przesłanie wstępnej informacji na adres: szkolenia@fundacjauj.pl, podając:

  • Swoje imię i nazwisko,
  • Miasto, w którym Państwo pracują
  • Preferowany sposób udziału w warsztacie (forma stacjonarnej czy online)

   

  Informacje te są niezbędne Agencji Badań Medycznych do rozpoczęcia procesu rekrutacyjnego.

   

  Serdecznie zapraszamy!

   

  Z wyrazami szacunku,

  Powrót