• Aktualności.
  • Ostatnia zmiana 12.04.2022 przez Zakład Prawa Medycznego i Deontologii Lekarskiej

Szanowni Państwo,

Miło nam poinformować, że dr Ewa Plebanek, adiunkt w Katedrze Prawa Karnego Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, będzie gościem Zakładu Prawa Medycznego i Deontologii Lekarskiej. Podczas spotkania ze studentami z kierunku lekarskiego, w ramach zajęć z Odpowiedzialności prawnej lekarza, przedstawi temat ochrony płodu ludzkiego w perspektywie odpowiedzialności karnej lekarza za niewłaściwe leczenie w czasie ciąży i porodu oraz odpowie na pytania Studentów.

Spotkanie odbędzie się 19 kwietnia o godz. 16.00 na MS TEAMS. Osoby zainteresowane udziałem proszone są o kontakt z dr Emilią Sarnacką (emilia.sarnacka@umb.edu.pl) – koordynatorem projektu.