• Ostatnia zmiana 20.05.2020 przez Studenckie Towarzystwo Naukowe

  Aktualności 2019/2020

   

  Szanowni Państwo,
  ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną STN w porozumieniu z Prorektorem ds. Kształcenia podjął decyzję o przeniesieniu tegorocznego Rankingu Studenckich Kół Naukowych Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku na kolejny rok akademicki - 2020/21.
  Ranking Studenckich Kół Naukowych UMB w przyszłym roku będzie obejmował działalność Kół Naukowych w latach 2018/19 oraz 2019/20.

  W razie pytań prosimy o kontakt: stn@umb.edu.pl

  Zarząd STN UMB

   

   

  Serdecznie zapraszamy na II Studencką Konferencję Medycyny Paliatywnej! Odbędzie się ona 28.03.2020 w audytorium im. Z. Kieturakisa w Centrum Medycyny Inwazyjnej Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku na ul. Smoluchowskiego 17. Dzięki interdyscyplinarności konferencji każdy powinien znaleźć coś dla siebie bez względu na preferowaną ścieżkę kariery.

  W szczególności zachęcamy do zgłaszania abstraktów. Jest to świetna okazja do rozpoczęcia przygody z prezentowaniem prac lub nabycia nowych doświadczeń, ponieważ wszystkie abstrakty będą publikowane w marcowym wydaniu magazynu Palliative Medicine in Practice. Każda praca zostanie też oceniona przez Komisję Naukową.

  Termin zgłaszania abstraktów to 25.02!

  Zachęcamy do odwiedzenia strony https://paliatywna.gumed.edu.pl, na której dostępne są m.in. formularze zgłoszeniowe i regulamin wydarzenia.

   


   

  Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w konferencji "Allergology MasterClass Symposium 2019", która odbędzie się w dniu 29 listopada 2019r. (piątek, godz. 15.00-19.35) w Białymstoku, Hotel IBIS STYLES, al. Józefa Piłsudskiego 25.
  Udział w spotkaniu jest bezpłatny dla zainteresowanych - wystarczy dokonać rejestracji elektronicznej poprzez stronę www.amsworkshops.pl
  Ilość miejsc jest ograniczona.

   


   

  UZUPEŁNIAJĄCE WYBORY DO ZARZĄDU STUDENCKIEGO TOWARZYSTWA NAUKOWEGO UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO
  W BIAŁYMSTOKU

   

  Drodzy Studenci! 

  Chcielibyśmy poinformować o zbliżającym się terminie Nadzwyczajnego Walnego Zebrania Członków STN UMB, na którym zostaną przeprowadzone wybory uzupełniające do Zarządu Towarzystwa na kolejną kadencję.

  Wybory do Zarządu odbędą się we czwartek, 10.10.2019 roku w godzinach 17.00 – 18.00 w Siedzibie Studenckiego Towarzystwa Naukowego (sala na ostatnim piętrze nad Salą Kolumnową).

  Wyniki wyborów zostaną ogłoszone podczas Nadzwyczajnego Walnego Zebrania Członków STN, które odbędzie się również we czwartek 10.10.2019 o godz. 18:10 w siedzibie STN UMB.        

   

  Serdecznie zachęcamy do aktywnego uczestnictwa w wyborach.

          

  Kandydaci są proszeni o wysłanie maila zgłoszeniowego na adres stn@umb.edu.pl

  Na zgłoszenia czekamy do 8.10.2019 do godziny 23:59

  Kandydaci, którzy nie spełnią wymogów formalnych lub ich kandydatura zostanie zgłoszona zbyt późno, nie mogą ubiegać się o stanowisko podczas głosowania.

   

  Kandydatem zastać może osoba, która spełnia następujące warunki:

   

  1. W roku akademickim 2019/20 kontynuuje naukę jako STUDENT na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku.

  2. Nie jest członkiem Zarządu innych organizacji istniejących na Uczelni.*

  *z wyjątkiem osób, które współpracowały z Zarządem STN UMB podczas organizacji BIMC.

  3. W roku akademickim 2018/2019 była członkiem Studenckiego Towarzystwa Naukowego (jest to równoznaczne z przynależnością do Studenckiego Koła Naukowego) 

  Do głosowania jest uprawniony każdy student, który w roku akademickim 2018/19 należał do Studenckiego Towarzystwa Naukowego.

  O zwycięstwie w wyborach decyduje większość głosów.