• Ostatnia zmiana 28.12.2020 przez Studenckie Towarzystwo Naukowe

    Studenckie Koło Naukowe przy II Klinice Chirurgii Ogólnej i Gastroenterologicznej

     

    Kierownik jednostki organizacyjnej:

     

    prof. dr hab. n. med. Bogusław Kędra

     

    Opiekunowie Koła:

     

    dr n. med. Konrad Zaręba

     

    Przewodniczący Koła:

     

    Marek Martyniuk, Lekarski VI rok

    e-mail: marek.martyniuk@gmail.com

    tel.: 792431063

     

    Profil prac naukowych:

     

    - gastroenterochirurgia
    - nowotwory przewodu pokarmowego

     

    Praca praktyczna:

     

    -udział w ostrych dyżurach,
    -warsztaty szycia chirurgicznego,

     

    Terminy spotkań:

     

    Terminy spotkań ustalane są na bieżąco.

     

    Lista członków:

     

    1. Marek Martyniuk, Lekarski rok VI

    2. Kinga Zajączkowska, Lekarski rok VI

    3. Mariola Piekarska, Lekarski rok V

    4. Kinga Wiśniewska, Lekarski rok III

    5. Patrycja Guzy, Lekarski rok V

    6. Bartosz Rolewski, Lekarski rok IV

    7. Konrad Wiśniewski, Lekarski rok V

    8. Katarzyna Lesiczka, Lekarski rok III

    9. Aleksandra Lasocka, Lekarski rok III

    10. Michał Okruszko, Lekarski rok V

    11. Kamila Kalinowska, Lekarski rok III

    12. Miłosz Nesterowicz, Lekarski rok III

    13. Jakub Okrzeja, Lekarski rok III

    14. Julia Grymuza, Lekarski rok III

    15. Claudia Bojczuk, Lekarski rok VI

    16. Michał Moś, Lekarski rok IV

    17. Julia Anna Kozakiewicz, Lekarski rok III

    18. Aleksandra Cichocka, Lekarski rok III

    19. Maciej Moroz, Lekarski rok III

    20. Kinga Keller, Lekarski rok IV

    21. Bartłomiej Rakowski, Lekarski rok III

    22. Michał Kapteina, Lekarski rok IV

    23. Michał Ziemba, Lekarski rok IV

    24. Sandra Ostrowska, Lekarski rok IV

    25. Anna Karpowicz, Lekarski rok IV

    26. Kamil Franciszek Kościelecki, Lekarski rok III

    27. Cezary Kubuj, Lekarski rok III

    28. Emil Kosicki, Lekarski rok III

    29. Marta Pyziołek, Lekarski rok IV

    30. Adam Klimek, Lekarski rok IV

    31. Anna Skwierawska, Lekarski rok III

    32. Patrycja Długozima, Lekarski rok III

    33. Aleksandra Morawska, Lekarski rok V

    34. Krzysztof Kaliszuk, Lekarski rok III

    35. Weronika Tałałaj, Lekarski rok VI

    36. Martyna Niemczuk, Lekarski rok III

    37. Piotr Zagórski, Lekarski rok III

    38. Paulina Bazyluk, Lekarski rok VI

    39. Ksenia Harasimik, Lekarski rok IV

    40. Jowita Gursztyn, Lekarski rok V

    41. Paweł Mierzejewski, Lekarski rok III

    42. Rafał Leoniuk, Lekarski rok IV

    43. Karol Marek Kłopotowski, Lekarski rok III

    44. Aleksandra Szeliga, Lekarski rok III

    45. Urszula Korolczuk, Lekarski rok III

    46. Michał Krasowski, Lekarski rok III

    47. Beata Kowalska, Lekarski rok III

    48. Olga Malinowska, Lekarski rok V

    49. Ilona Boniakowska, Lekarski rok III

    50. Małgorzata Duzinkiewicz, Lekarski rok III

    51. Jakub Świderek, Lekarski rok III

    52. Anna Zagórska, Lekarski rok VI

    53. Marlena Siedzik, Lekarski rok III

    54. Ewa Haraburda, Lekarski rok V

    55. Monika Olszańska Lekarski rok II

     

    Publikacje

     

    Prace wygłoszone na konferencjach