• Ostatnia zmiana 23.12.2017 przez Studenckie Towarzystwo Naukowe

    Studenckie Koło Naukowe przy Klinice Onkologii i Hematologii Dziecięcej

     

    Kierownik jednostki organizacyjnej:

     

    prof. dr hab. n. med. Maryna Krawczuk-Rybak

     

    Opiekun Koła:

     

    Dr n. med. Małgorzata Sawicka-Żukowska


    Przewodniczący:

     

    Klaudia Cieśluk, lekarski VI rok

    e-mail: klaudia.ciesluk@gmail.com

    tel.: 606 177 954

     

    Profil prac naukowych:

     

    -powikłania poprzetoczeniowe oraz skutki chelatacji doustnej i dożylnej
    -niedobory witaminy D wśród ozdrowieńców
    -analiza żywieniowa dzieci z chorobą nowotworową
    -wydolność, aktywność i sprawność fizyczna u pacjentów onkologicznych po przebyciu choroby lub w trakcie jej remisji


    Praca praktyczna:

     

    Uczestnictwo w dyżurach - doskonalenie umiejętności badania podmiotowego i przedmiotowego oraz prowadzenia rozmowy z pacjentami onkologicznymi i ich rodzicami

     

    Lista członków:


    1.    Klaudia Cieśluk, lekarski VI rok
    2.    Patrycja Świderska, analityka medyczna IV rok 
    3.    Elżbieta Pawluczuk, lekarski V rok
    4.    Aleksandra Kulik, pielęgniarstwo II rok 
    5.    Joanna Kozłowska, lekarski IV rok
    6.    Anna Pazik, lekarski VI rok
    7.    Aleksandra Bagińska, lekarski II rok
    8.    Joanna Betlejewska, lekarski ll rok
    9.    Magdalena Olszyńska, lekarski V rok
    10.    Dominika Reducha, pielęgniarstwo II rok
    11.    Paula Leszczyńska, lekarski II rok
    12.    Klaudia Wyszyńska, lekarski II rok
    13.    Angelika Czajkowska, lekarski V rok
    14.    Agata Korch, lekarski V rok
    15.    Monika Oleksiuk, lekarski IV rok
    16.    Maryla Romaniuk, lekarski IV rok
    17.    Aleksandra Wójciak, lekarski IV rok
    18.    Kinga Kwiatkowska, lekarski III rok
    19.    Weronika Woźniak, lekarski  VI rok
    20.    Marcelina Marynowska lekarski III rok 
    21.    Piotr Pogorzelski lekarski III rok
    22.    Karolina Dąbrowska, lekarski VI rok 
    23.    Jakub Dobroch, lekarski VI rok
    24.    Anna Skolimowska, lekarski III rok
    25.    Marta Truszkowska, lekarski V rok
    26.    Małgorzata Boczkowska, lekarski II rok
    27.    Milena Przychodzień, pielęgniarstwo II rok
    28.    Anna Romaniuk, lekarski VI rok
    29.    Magdalena Porowska, lekarski II rok
    30.    Patrycja Podgórska, lekarski V rok
    31.    Katarzyna Konończuk, lekarski IV rok
    32.    Katarzyna Nowińska, lekarski IV rok
    33.    Anna Krętowska, lekarski IV rok
    34.    Paulina Haraburda, lekarski VI rok
    35.    Milena Osińska, lekarski VI rok 
    36.    Anna Łokić, lekarski II rok
    37.    Hubert Niewiński, lekarski II rok
    38.    Martyna Kiluk, lekarski II rok
    39.    Aleksandra Jaworowska, lekarski II rok
    40.    Ewelina Wojciechowska, lekarski II rok
    41.    Paulina Wądołowska, fizjoterapia II rok
    42.    Joanna Kaczyńska, lekarski VI rok
    43.    Małgorzata Kowalska, lekarski IV rok
    44.    Żaneta Jankowska, lekarski V rok
    45.    Ewa Tałałaj, lekarski IV rok
    46.    Agata Woroniecka, analityka medyczna IV rok
    47.    Marta Zaborowska, lekarski V rok 
    48.    Magdalena Odachowska, lekarski III rok
    49.    Patrycja Guzy, lekarski II rok
    50.    Magdalena Furmankiewicz, lekarski II rok
    51.    Anna Nesteruk, lekarski II rok
    52.    Natalia Maksiak, lekarski II rok
    53.    Marta Olszewska, lekarski V rok
    54.    Natalia Drobek, lekarski V rok
    55.    Monika Maria Amielan, lekarski II rok
    56.    Joanna Krasuska, lekarski V rok
    57.    Emilia Kiljańczyk, lekarski II rok
    58.    Kamila Kosyra, lekarski II rok
    59.    Tomasz Kozłowski, lekarski II rok
    60.    Aleksandra Darmochwał, lekarski II rok
    61.    Przemysław Kurowski, lekarski III rok
    62.    Izabela Bernacka, lekarski IV rok
    63.    Marta Gawecka, lekarski VI rok